Wydarzenia cykliczne

meska-wyprawa-do-puszczy-01.jpeg

Męska wyprawa do puszczy

Wyobraź sobie: Wchodzisz na 3 dni do lasu. Ty i grupa innych mężczyzn. Żyjesz prosto, w surowych warunkach. Skupiasz się na tym, co jest. Uczysz się przeżyć w naturze. Jednocześnie pogłębiasz swój spokój, swoją pewność i swoją czujność. To są nasze proste założenia na to spotkanie. Zapraszamy Cię na męską wyprawę do Puszczy. Dla kogo?

survival-ojciec-syn-01.jpeg

Warsztaty survivalowe ojciec i syn

Twój syn potrzebuje ojca, który przeprowadzi go z dzieciństwa w dojrzałość. Ojca, który nauczy odpowiedzialności za siebie i otoczenie, w którym żyje. Istotą Waszej wyprawy jest budowanie relacji ojca z synem poprzez wspólną przygodę. Razem pokonujecie trudności, uczycie się siebie nawzajem, słuchacie, poznajecie. Wszystko po to, by Twój syn mógł powiedzieć: mój tata mnie zna i rozumie, jest moim bohaterem, mogę na niego zawsze liczyć.

rowery-01.jpeg

Turystyka rowerowe / rowery elektryczne

Gdy tylko wiosenne słońce zaczyna świecić intensywniej, a ze szlaków spłynie ostatni śnieg, rozpoczynamy sezon rowerowy! Przy współpracy z ekipą z Turbobikes.pl przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę turystyki rowerowej w malowniczych rejonach Beskidu Sądeckiego. Stworzyliśmy dla Was możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych z odbiorem...

z-akwarela-w-strone-natury-01-1.png

Z akwarelą w stronę natury

Zapraszamy Was do naszego Jurtostanu na plener prowadzony przez Klaudię Rabendę –  Ładziak – malarkę i długoletnią edukatorkę artystyczną. W planie beskidzki pejzaż – lasy, góry, łąki, stare drewniane łemkowskie chaty i stodoły. Poza tym spanie w jurcie, zdrowe jedzenie, nauka malarstwa, bliskość przyrody i dobry wspólny czas w kameralnej grupie. 5 dni ze sztuką w środku lasu z widokiem na Tatry, w niezwykłej atmosferze i z rzetelnym warsztatem akwareli.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ