WARSZTATY SURVIVALOWE OJCIEC I SYN

Twój syn potrzebuje ojca, który przeprowadzi go z dzieciństwa w dojrzałość. Ojca, który nauczy odpowiedzialności za siebie i otoczenie, w którym żyje. Istotą Waszej wyprawy jest budowanie relacji ojca z synem poprzez wspólną przygodę. Razem pokonujecie trudności, uczycie się siebie nawzajem, słuchacie, poznajecie. Wszystko po to, by Twój syn mógł powiedzieć: mój tata mnie zna i rozumie, jest moim bohaterem, mogę na niego zawsze liczyć.

 

Pakiet weekendowy obejmuje:

  • dwa noclegi (od piątku do niedzieli) z wyżywieniem,
  • bogaty program na łonie przyrody.

Program obejmuje:

ABC bezpiecznego poruszania się w górach, rąbanie drewna i rozpalania ognia, mini kurs pierwszej pomocy w turystyce, zasady poruszania się w lesie, rozpoznawanie tropów zwierząt, szukanie bezpiecznego miejsca na ognisko i biwak wraz z obiadem z kociołka, nocleg w obozowisku (przy sprzyjającej pogodzie), przygotowanie śniadania ze składników znalezionych w lesie, spływ pontonem (opcjonalnie), tropienie leśnych zwierząt, podpatrywanie rykowiska w sezonie wrześniowym, powrót do cywilizacji (poszukiwania zasięgu telefonii komórkowej). Zajęcia odbywają się pod profesjonalnym okiem ratownika GOPR w okresie (uzależnione od pogody) od połowy maja, czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień. Terminy będą ogłaszane na naszym profilu Facebook.

Koszt pakietu weekendowego:

  • 950zł/tata + jedno dziecko:
  • +250zł/każde kolejne  dziecko

 

Wpłata zaliczki w kwocie 500zł na konto nr 79 1140 2004 0000 3902 7472 8011

w tytule proszę podać: „Warsztaty survivalowe”- termin i ilość osób.

 

Po zgłoszeniu i wpłacie zaliczki wyślemy potwierdzenie i listę potrzebnych rzeczy do zabrania.

 

W przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości osób lub gwałtownego załamania pogody jest możliwość przeniesienia warsztatów na inny termin lub zwrot zaliczki.

 

You may also like...