KOBIECY NAMIOT

Kobiecy Namiot to przestrzeń otoczona lasem i górami, gdzie cisza koi. W tej ciszy łatwiej zobaczyć siebie, usłyszeć własne potrzeby i zadbać o nie. To doskonałe miejsce, by spotkać się ze swoją kobiecością i tematami, z którymi tak wiele z nas zmaga się – często samotnie – na co dzień.
Zapraszamy na 3 dniowe spotkanie, podczas którego odpoczynek i spokojny rytm dnia przepleciony będzie rozmowami i warsztatami na temat odwagi bycia Sobą w pełni.
Popracujemy nad tym, by:
– bardziej akceptować siebie, całą siebie, łącznie z tym co wydaje nam się niedoskonałe,
– dostrzec potencjał w naszych „słabościach” i przebudować je na źródło siły,
– działać w zgodzie ze sobą, bez potrzeby naśladowania i porównywania się do innych,
– cieszyć się harmonią i rzadziej popadać w wewnętrzne konflikty,
– dbać o siebie bez poczucia winy i wstydu,
– komunikować swoje pragnienia, potrzeby, trudności w szacunku do siebie i drugiej osoby,
– wyraźniej zobaczyć swój obraz Kobiecości i rozgościć się w niej,

Kobiecy Namiot współtworzą z Wami:
Anna Kądziołka
psycholożka, psychoterapeutka, trenerka
„Podróżuję w głąb siebie i po świecie od wielu lat. Doświadczanie różnic w krajobrazie, obyczajach, relacjach daje mi poczucie życia pełniej i prawdziwiej. Zawodowo wspieram w rozwoju podczas podróży i w gabinecie psychologicznym. Od 2006 roku prowadzę warsztaty dla osób z różnych grup zawodowych, rodziców, młodzieży i studentów w Polsce i za granicą. Od 2011 roku zajmuję się również psychoterapią indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. Jestem mamą odważnej, mądrej i figlarnej małej kobietki, która przeszło 10 lat temu zabrała mnie w niezwykłą podróż w nieznane mi dotąd zakamarki więzi, wglądu i cudownych przygód – bez mapy:)”

Dorota Nawalaniec
psycholożka, trenerka, coach
„Wierzę, że ‘prawdziwe pragnienie – to pragnienie bycia sobą’, dlatego też pomagam tworzyć przestrzeń, w której można być bliżej siebie, swojego ciała, potrzeb, otoczenia i innych ludzi. Tańcem, rozmową, podróżami karmię siebie, by żyć jak najpełniej. Od 16 lat pracuję z grupami, wspieram indywidualny rozwój i wzrastanie w procesach coachingowych. Jestem w trakcie certyfikacji podejścia terapeutycznego poprzez ruch spontaniczny i taniec naturalny. Mam to szczęście, że moją pracę jako psycholog, mogę realizować również podróżując, czego zwieńczeniem był projekt rozwoju osobistego….na Saharze. Od kilku lat jestem rozkochana w nurcie „Czerwonego Namiotu”, który przypomina Kobietom o ich mądrości drzemiącej w naturalnym cyklu miesięcznym. Wiem, że Kręgi Kobiet mają kojący i wzmacniający wpływ, dlatego z przyjemnością i ufnością w nich zasiadam, dając i przyjmując całe ich bogactwo.”

Ramowy plan weekendu:
Piątek
15:00 – zbiórka na parkingu pod Hotelem Wierchomla.
Do przejścia ~1h (5km) leśną drogą na miejsce warsztatów. Możemy zabrać samochodem Wasz bagaż.
17:00 – obiadokolacja w schronisku
18:00 – 20:00 – start warsztatów w Czerwonej Jurcie
Sobota
7:30 – Ćwiczenia poranne
8:00 – Śniadanie
9:00 – 12:00 – warsztat
12:00 – 12:30 – lunch
13:30 – 17:00 – warsztat
17:30 – obiadokolacja
18:00 – 20:00 – czas wolny
20:00 – sauna
Niedziela
8:00 – śniadanie
8:30 – 9:30 – wyjście do lasu
9:30-10:00 – herbata, zdrowa przekąska.
10:30-13:00 – warsztat
13:00 -14:00 – obiad
14:00 – zejście pieszo na dół pod Hotel Wierchomla do samochodu i powrót do domu

Terminy:
9-11 lipca 2021
20-22 sierpnia 2021
24-26 września 2021
8-10 października 2021

Miejsce:
Na warsztaty oraz nocleg zapraszamy do przytulnych, ciepłych Jurt, usytuowanych na skraju lasu w Jurto Stanie przy Schronisku PTTK Bacówka nad Wierchomlą i rozległej polanie z widokiem na wyjątkowo okazałą panoramę Tatr.
Nocleg w Jurcie Błogostan i Jurcie Białej, gdzie czekają na Was ciepłe kołdry w świeżej pościeli. Zaplecze sanitarne w schronisku, kilkadziesiąt metrów od Jurto Stanu.

Zgłoszenia: kobiecynamiot@gmail.com

Płatność: zaliczka w wysokości 1.000zł jest deklaracją i zarazem gwarancją udziału w warsztacie i jest bezzwrotna. Opłata musi być dokonana na trzy tygodnie przed ustalonym terminem warsztatu.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku nie zebrania się minimalnej ilości uczestników. W takiej sytuacji zaliczka jest zwracana w całości.

KONTO: 48 1090 1838 0000 0001 4673 5074 w tytule: „Kobiecy Namiot”.

KOSZT CAŁOŚCIOWY WARSZTATU: 1.950zł.
Płatność obejmuje: 12 godzin warsztatów rozwojowych, nocleg, wyżywienie, sauna, transport bagaży.

Co spakować?
Ciepłe skarpety, wygodne górskie buty, pantofle do schroniska i jurt, wygodne ubrania na warsztat, sportowe ubrania na spacer po lesie, kurtkę przeciwdeszczową, termiczną bieliznę do spania w jurcie, ręcznik oraz czołówkę. Jeśli masz ochotę skorzystać z sauny, to zabierz małe prześcieradło.

Zapraszamy Cię na niezwykłą przygodę w pięknym miejscy:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...